Řím + Benátky + okolí

Řím, Benátky, Florencie a další zájímavá místa v jednom zájezdu
 • od 7490Kč
 • Český průvodce
 • Autobus
 • 6dní
 • Snídaně

Český průvodce vás provede Itálií

Zájezd, při kterém projedete kus Itálie, poznáte tradiční města, historické památky a ochutnáte italské speciality.

Co uvidíte

 • Vatikán
 • Řím
 • Florencie
 • Neapol
 • Pompeje
 • Benátky

Program zájezdu

Den první

V odpoledních hodinách odjezd z Brna, případně z dalších nástupních míst v České republice.

Den druhý

Prohlídka renesančního města Florencie. Projedete se přes most Ponte Vecchio, který vás zavede až ke Starému paláci na hlavním náměstí Signoria. Dojdete k radnici, která vypadá jako hrad s věží vysokou 94 metrů. Na náměstí si prohlédnete sochu Davida a také Neptunovu fontánu. Procházka bude pokračovat k Dómu sv. Marie del Fiore a baptisteriu. Zájemci si prohlídnou slavnou galerii Uffizi, kde jsou umístěny sbírky rodu Medici. V odpoledních hodinách odjezd z Florencie a ve večerních hodinách příjezd do Fiuggi, kde strávíte noc.

Den třetí

Po snídani vás čeká návštěva Vatikánu. Prohlídnete si Sixtinskou kapli, Michelangelův Poslední soud a mnoho dalších památek. Uvidíte také největší křesťanský kostel na světě a baziliku sv. Petra. Zájemci budou moct vystoupit na kupoli baziliky, odkud je krásný výhled na město. Odpoledne navštívíte Andělský hrad, který leží u řeky Tibery a Andělského mostu.

Den čtvrtý

Po snídani vyjedete do Neapole, která byla dříve řeckou osadou. Dnes je metropolí Kapmánie a sídlem univerzity a arcibiskupa. Dopoledne si prohlédnete město, uvidíte Castel Nuovo, rezidenci neapolských králů Palazzo Reale, kartouzský klášter San Martino, pevnost Sant Elmo a také jedno z největších evropských divadel San Carlo a mnoho dalších památek. Odpoledne přejedete do Pompejí, města na úpatí Vesuvu.

Den pátý

Po snídani odjezd do Říma, kde bude pokračovat vaše pěší procházka po Posvátné cestě. Uvidíte Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Pantheon, slavnou fontánu Fontana di Trevi, Španělské schody a spoustu dalších památek, které skrývá Řím. Noc strávíte přejezdem do Benátek.

Den šestý

V brzkých ranních hodinách přijedete do Benátek. Lodí se doplujete na hlavní náměstí San Marco, na kterém stojí stejnojmenný chrám. Benátky jsou městem složeným z mnoha ostrovů, městem s mnoha kanály a těmi nejužšími uličkami. Projdete se po městě, uvidíte nejvýznamnější památky, kostely a také mosty jako je Ponte Rialto. V poledních hodinách se lodí navrátíte na parkoviště, ze kterého následuje návrat do Česka.

Cena zahrnuje

autobusová doprava, 3x ubytování v hotelu, 3x snídaně, český průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, 3x večeře - možno připlatit, lodní dopravu v Benátkách, dopravu v Římě, pobytovou taxu v hotelu, vstup do galerie Uffizi

Data zájezdu

Zavolejte nám +420 606 702 770 po - pá: 8 - 20
Nezávazná poptávka zájezdu

Email:

Telefon:

Vyberte datum

Počet osob:

Vzkaz (další požadavky):

Zájezdy s česky mluvícím průvodcem do Benátek

Objednejte si výhodné balíčky s česky mluvícím průvodcem. S již hotovým programem a dalšími zájmovými aktivitami vás průvodce vyjde výhodněji.

4 dny 3490+

Benátky a Ostrovy

4 dny 12990+

To nej z Benátek

4dny 3090+

Benátky + Lago di Garda

5dní 3500

Řím + Florencie + Benátky + Verona

5dní 6990

Benátky a okolí

6dní 6990

Benátky + sever Itálie

6dní 4999

Řím + Benátky + Garda

6dní 7990

Řím + Benátky + Florencie

6dní 7490

Řím + Benátky + okolí

Kompletní nabídka český průvodce Benátky

Kontaktní informace

Bělehradská 23, Praha 2, 120 00 | +420 606 702 770 | kamila@cezproka.cz

Čezproka

Jsme česká cestovní kancelář zaměřující se na sestavování dovolené na míru do celého světa pro firmy, kolektivy i jendotlivce.

Web spravuje Freelancer - Praha