Petrohrad + výlety do okolí

Zajímavý program, výlety, český prvůodce
  • od 22500Kč
  • Český průvodce
  • Letecky
  • 3 dny
  • Snídaně

Petrohrad s výlety do okolí

úvod

Co zažijete

  • Křižník Aurora, katedrálu svatého Izáka, Zimní palác
  • Plavbu rychlolodí do Petrodvorců
  • Památku UNESCO v podobě komplexů kostelů a zvonice na ostrově Kiži

Program zájezdu

Den první

Odlet z Prahy do Petrohradu, po příletu asistence na letišti a transfer do hotelu, ubytování. Po krátkém odpočinku nebo obědě v hotelové restauraci (fakultativně) Vás čeká odpolední prohlídka města, během které uvidíte nejznámější pamětihodnosti, jako např.: Něvský prospekt, Palácové náměstí, Budova Admirality, St. Basil Point, Petropavlovská pevnost, Letní palác a další. Prohlídkou získáte základní přehled o městě a seznámíte se s jeho historií. Na závěr si prohlédnete interiér kostela zmrtvýchvstání, také známý jako kostel Spasitele na prolité krvi, jež byl vystavěn na místě, kde byl zavražděn panovník Alexandr II. Je to kostel dramatické historie s impozantní kopulí a nádhernou mozaikovou výzdobou.

Večer doporučujeme návštěvu opery nebo některé ze známých petrohradských divadelních scén či hudebních sálů (fakultativně). Rádi doporučíme restauraci s originální ruskou kuchyní. Návrat do hotelu, nocleh.

Den druhý

Snídaně v hotelu a načerpání energie pro strávení druhého dne v romantických „Benátkách severu“. Setkání s průvodcem v hotelové recepci a začátek kombinované prohlídky Ermitáže a odpoledního výletu do letní rezidence Petra Velikého – Petrodvorců (Petěrhof). Seznámíme Vás s hlavními místnostmi a expozicemi největšího ruského muzea, kde vedle sbírek vyhrazených ruské kultuře můžete obdivovat mistrovská díla Rubense, Rembrandta a mnoha dalších. Po prohlídce Ermitáže poplujete lodí nebo pojedete vozem/minibusem (v zimě) do Petěrhofu, grandiózního palácového a parkového komplexu z 18. století vybudovaném na ploše 800 ha carem Petrem Velikým.

Do Petěrhofu je možné se dostat z Petrohradu dvěma možnými cestami – po silnici nebo po řece. Nejběžnější je cesta po silnici, ale určitě více zajímavá je vodní cesta lodí/hydrofilem. Nicméně tato možnost se skýtá pouze mezi 9. květnem a 20. září. Návrat do hotelu, nocleh.

Den třetí

Snídaně, uvolnění pokojů. Váš průvodce si Vás vyzvedne opět v hotelové recepci a dnes se můžete těšit na polodenní výlet do Carského sela (Puškin) s monumentálním Kateřinským palácem a pověstnou Jantarovou komnatou.

Poté transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

letenka Praha – Petrohrad – Praha včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku, 2 noclehy se snídaní ve dvojlůžkových pokojích v hotelu kategorie 4*, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku, transfery dle programu, služby průvodce dle programu (česky, anglicky či německy hovořícího), vstupné do objektů dle programu, vízovou podporu („visa invitation“)

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění Evropa (včetně plnění storna 30 tis. Kč) 350,-- Kč/osoba, vstupní vízum

Data zájezdu

  • 28.06.2019 - 30.06.2019 (22500kč)

Nevyhovuje vám zájezd?

Ať už vám nevyhovuje termín, doprava nebo program, můžete si u nás objednat zájezd vlastní, podle osobních preferencí.

Objednat

Zavolejte nám +420 606 702 770 po - pá: 8 - 20
Nezávazná poptávka zájezdu

Email:

Telefon:

Vyberte datum

Počet osob:

Vzkaz (další požadavky):

Zájezdy s česky mluvícím průvodcem

Objednejte si výhodné balíčky s česky mluvícím průvodcem. S již hotovým programem a dalšími zájmovými aktivitami vás průvodce vyjde výhodněji.

5 dní 21990+

Petrohrad + Jantarová komnata

5dní 23990+

Eurovíkend v Petrohradu

6dní 20990+

Petrohrad - klenot Ruska

7dní 32990

Petrohrad + Helsinky

7dní 29990

Petrohrad + Moskva

7dní 28490

Petrohrad + Karélie + Kiži

11dní 17290

Petrohrad + Stockholm + Helsinky

10dní 13990

Petrohrad + Pobaltí

Kompletní nabídka český průvodce Petrohrad

Kontaktní informace

Bělehradská 23, Praha 2, 120 00 | +420 606 702 770 | kamila@cezproka.cz

Čezproka

Jsme česká cestovní kancelář zaměřující se na sestavování dovolené na míru do celého světa pro firmy, kolektivy i jendotlivce.

Web spravuje Freelancer - Praha