Perly Srí Lanky - 7 dní

7dní Srí Lanky s českým průvodcem
 • od 38500Kč
 • Český průvodce
 • Letecky
 • 7dní
 • Polopenze

Srí Lanka s českým průvodcem

Během sedmi plně nabitých dnů společně prozkoumáme alespoň část z krás, kterými se může Srí Lanka pyšnit. Můžeme zde najít překrásné dlouhé pláže, divokou přírodu, pozůstatky starých civilizací a především velké množství církevních památek. Nevynecháme ani relaxační den u moře, kde si odpočinete od každodenních starostí.

Co zažijete

 • Jedno z nejdéle obydlených měst na světě Anuradhapura
 • Vodopád „Lovers Leap“
 • Šnorchlování u korálových ostrovů
 • Pevnost Sigiriya Lion´s Rock
 • Skalní chrámy v Dambulle

Program zájezdu

Den první

Po příletu na mezinárodní letiště v Bandaranaike se přesuneme do hotelu v Negombu. Tam se ubytujeme a strávíme první noc.

Den druhý

Již ráno se přesuneme do Anuradhapury. Kde si prohlédneme velmi dobře zachované ruiny starověké srílanské civilizace. Anuradhapura představuje jedno z nejstarších nepřetržitě obydlených měst na světě a jednu z osmi památek Srí Lanky, zařazených do světového dědictví. V tomto městě se také ubytujeme a přespíme.

Den třetí

Po snídani se vydáme na cestu do města Trincomalee, které je jedním z nejkrásnějších měst na Srí Lance. Nabízí překrásné pláže, ale na své si přijdou i milovníci windsurfingu či potápění, neboť se v okolí nachází velké množství korálových ostrovů. V Trincomalee si prohlédneme hned několik zajímavých míst. Prvním z nich bude chrám Koneshwaram, který představuje symbol hinduistického náboženství a zároveň jde o nejstarší dochovanou památku města Trincomalee. Další místa, která navštívíme, jsou horké prameny a vodopád „Lovers Leap“. Ve Trincomalee se ubytujeme a přespíme.

Den čtvrtý

Čtvrtý den vyrazíme na návštěvu Pigeon Islandu a pláže Nilaveli. Pigeon Island je vzdálen pouhých 18 kilometrů z Trincomalee. Jedná se o velmi klidné místo na východním pobřeží, které je považováno za vůbec nejkrásnější na ostrově. Dlouhá písečná pláž Nilaveli je vhodná na koupání i pro rodiny s malými dětmi. Večer se opět vrátíme do hotelu v Trincomalee.

Den pátý

Další den pojmeme velmi relaxačně. Čeká nás celodenní odpočinek u moře, šnorchlování a vodní sporty. V případě zájmu je možné podniknout menší výlety v blízkém okolí. I tentokrát přespíme v hotelu v Trincomalee.

Den šestý

Po snídani si zabalíme a vyjedeme směrem do města Sigiriya. Navštívíme pevnost Sigiriya Lion´s Rock a skalní chrámy v Dambulle, které jsou světově proslulé, jelikož se jedná o nejlépe zachovalý jeskynní chrámový komplex na Srí Lance. Zlatý chrám Dambulla je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Večer se ubytujeme ve městě Sigiriya.

Den sedmý

Cesta na letiště Sigiriya a odlet zpět do České republiky.

Cena zahrnuje

Letenky Praha – Kolombo – Praha, letištní taxy, 6 x nocleh s polopenzí, veškeré transfery, český průvodce, vstupy dle programu

Cena nezahrnuje

Datumy zájezdu

 • Na žádost
Zavolejte nám +420 606 702 770 po - pá: 8 - 20
Nezávazná poptávka zájezdu

Email:

Telefon:

Vyberte datum

Počet osob:

Vzkaz (další požadavky):

Zájezdy s česky mluvícím průvodcem

Objednejte si výhodné balíčky s česky mluvícím průvodcem. S již hotovým programem a dalšími zájmovými aktivitami vás průvodce vyjde výhodněji.

7 dní 38500+

Perly Srí Lanky - 7 dní

9dní 52900+

Perly Srí Lanky - 9 dní

11dní 60800+

Perly Srí Lanky - 11 dní

Kontaktní informace

Bělehradská 23, Praha 2, 120 00 | +420 606 702 770 | kamila@cezproka.cz

Čezproka

Jsme česká cestovní kancelář zaměřující se na sestavování dovolené na míru do celého světa pro firmy, kolektivy i jendotlivce.

Web spravuje Freelancer - Praha