Průvodce Toskánskem

Nechte se provést česky mluvícím průvodcem po Toskánsku.

Krajina a města s českým průvodcem

Toskánsko je italský kraj rozdělený na 10 provincií. Jsou zde krásné krajinné scenérie s pěstováním vín a také historická centra, bohatá na svou minulost. Je zde kvalitní umění, které bylo již ve starověku budováno Etrusky. To vše bylo soustředěno do hlavních měst Toskánska - Florencie, Lucca, Arezzo, Pisa, Siena, Pistoia. Tyto města dnes můžete navštívit s česky mluvícm průvodcem a poznávat jejich hodnoty. Mimo poznávání měst si také můžete projít krajinu a ochutnat vína místních vinic.

Florencie

Již dříve významným centrem, dnes jako hlavní město Toskánska. Je známá pro svojí bohatou architekturu, díky které se její historické centrum dostalo do dědictví UNESCO. Mezi nejznámější stavby patří Santa Maria del Fiore, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, Galleria degli Uffizi.

Pisa

Každý si určitě vybaví jednu z nejznámějších staveb světa - Šikmou věž v Pise na náměstí Piazza dei Miracoli. Pisa byla dříve obchodní velmocí a proto je zde daleko více významných staveb než Šikmá věž. Když sem pojedete, měli byste také navštívit Piazza dei Cavalieri, Palazzo dell Orologio, Chiesa di Santo Stefano dei Cavalieri. Vše můžete naplánovat s naším česky mluvícím průvodcem.

Zajímavosti

  • Lazio
  • Florencie
  • Pisa
  • Lucca
  • Arezzo
Telefonická rezervace +420 606 702 770 po - pá: 8 - 20
Napište nám

Email:

Telefon:

Vzkaz:

Zájezdy s česky mluvícím průvodcem

Objednejte si výhodné balíčky s česky mluvícím průvodcem. S již hotovým programem a dalšími zájmovými aktivitami vás průvodce vyjde výhodněji.

5 dní 21990+

Petrohrad + Jantarová komnata

5dní 23990+

Eurovíkend v Petrohradu

6dní 20990+

Petrohrad - klenot Ruska

4dny 2490+

Řím + Vatikán autobusem

5dní 12990+

Řím + Florencie letecky

5dní 3990+

Řím + Florencie + Benátky + Verona

Všechny balíčky

Kontaktní informace

Bělehradská 23, Praha 2, 120 00 | +420 606 702 770 | kamila@cezproka.cz

Čezproka

Jsme česká cestovní kancelář zaměřující se na sestavování dovolené na míru do celého světa pro firmy, kolektivy i jendotlivce.

Web spravuje Freelancer - Praha