Čezproka

Cestovní kancelář pro skupiny i jednotlivce.

Cestovní kancelář Čezproka

Zkušenosti

Na cestovatelském trhu se pohybujeme již přes 20 let a máme mnoho realizovaných teambuildingových akcí a dovolených na míru. Naše zkušenosti uplatňujeme při plánování nových cest a nyní přinášíme službu zajištění české asistence do zahraničí.

Reference

Nejvíce cest jsme zprostředkovali pro naše obchodní partnery. Většinou jsme zařizovali lyžařské, golfové, sportovní zájezdy a dovolené u moře. Každoročně také zařídíme mnoho dílčích služeb pro naše zákazníky.

Cestovní služby

Kromě zajišťování průvodcovských a asistenčních služeb v zahraničí, se také soustřeďujeme na komplexní cestovní servis pro firmy, skupiny i jednotlivce.

Rezervace letenek

Nechte si poradit s výběrem letenek, obzvlášť pokud řešíte složitější lety s několika přestupy. Zařídíme vám letenky i naplánujeme návaznost na další dopravní spoje nebo akce.

Výběr ubytování

Máme přehled o kvalitách a ubytovacích kapacitách hotelů po celém světě. Stačí nám sdělit požadavek na kvalitu, typ ubytování, cenu, stravu a my pro vás připravíme nabídku ubytování.

Zajištění transferů

Ať už se jedná o dopravu z letiště do hotelu nebo z hotelu na jiné zájmové místo, připravíme transfer podle počtu skupiny. Také zařizujeme transfery v návaznosti na různé akce či dopravu.

Vyřízení pojištění

Cestování do zahraničí bez cestovního pojištění může výrazně prodražit dovolenou. Obzvlášť u více rizikových aktivit jako jsou výstupy na horské vrcholy. Nechte si od nás poradit a sjednat pojištění podle potřeby.

Dovolená na míru

Cestování na míru je specializací naší cestovní kanceláře. Nezaměřujeme se pouze na jednotlivce, ale vytváříme unikátní programy i pro celé skupiny. Pečlivě vybíráme program podle zájmu cestovatelů, a tím si svůj pobyt v zahraničí mohou daleko více užít. Součástí dovolené na míru může být i česká asistence po celou dobu pobytu.

Více

Zájezdy s česky mluvícím průvodcem

Objednejte si výhodné balíčky s česky mluvícím průvodcem. S již hotovým programem a dalšími zájmovými aktivitami vás průvodce vyjde výhodněji.

5 dní 21990+

Petrohrad + Jantarová komnata

5dní 23990+

Eurovíkend v Petrohradu

6dní 20990+

Petrohrad - klenot Ruska

4dny 2490+

Řím + Vatikán autobusem

5dní 12990+

Řím + Florencie letecky

5dní 3990+

Řím + Florencie + Benátky + Verona

Všechny balíčky

Kontaktní informace

Bělehradská 23, Praha 2, 120 00 | +420 606 702 770 | kamila@cezproka.cz

Čezproka

Jsme česká cestovní kancelář zaměřující se na sestavování dovolené na míru do celého světa pro firmy, kolektivy i jendotlivce.

Web spravuje Freelancer - Praha